Strona główna » Piłka Nożna » Wyrównał rekord

Wyrównał rekord

2018-03-13 13:31:22


Wyrównał rekord
Dzięki dwóm golom strzelonym Legionovii "Leo" wyrównał swój dorobek strzelecki z ubiegłego sezonu, kiedy to zdobył 15 bramek. Awansował także o jedną lokatę w klubowej klasyfikacji strzelców wszech czasów.
 
Sezon 2016/2017 był dla Leandro najlepszym z dotychczasowych, jeśli chodzi o liczbę strzelonych bramek. Teraz już na starcie rundy wiosennej ma na swoim koncie 15 goli, a w sumie w niedzielę trafił w barwach Radomiaka po raz 77 i 78. Dzięki golowi strzelonemu w 83. minucie wyprzedził w klubowej klasyfikacji strzelców wszech czasów Sławomira Machnio, którego licznik goli w Radomiaku zatrzymał się na 77.
 
Klubowy serwis przypomniał również, że w meczu z Legionovią w barwach Radomiaka zadebiutowało czterech z sześciu nowych piłkarzy pozyskanych zimą. Cała czwórka wybiegła w podstawowym składzie. Od pierwszej minuty na placu gry kibice zobaczyli Mateusza Zająca, Patryka Mikitę, Damiana Szuprytowskiego i Jakuba Wróbla. Szuprytowski, który miał udział przy trzech golach opuścił boisko w 80. minucie. W jednym ze strać dostał w kolano i został zmieniony przez Simona Colinę. Pozostali rozegrali pełne spotkanie.
 
Piąty z nowych zawodników, bramkarz Artur Haluch cały mecz spędził na ławce rezerwowych. W kadrze nie było natomiast Bartosza Skowrona, który w sparingu z Motorem Lublin doznał urazu i póki co nie zobaczymy go na boisku.
 
 
(źródło: radomiak.pl)  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.12%
Zapasy 17.18%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.72%

ALL SPORT


Facebook