Strona główna » Lekkoatletyka » Wrześniowe Veroni Active Cup

Wrześniowe Veroni Active Cup

2018-09-14 13:27:51


Wrześniowe Veroni Active Cup

Trzecia odsłona Biegowego Grand Prix Radomia – Veroni Active Cup, rozegrana zostanie w najbliższą sobotę, 15 września. Trasa wytyczona została w Parku Leśniczówka ul. 25 Czerwca w Radomiu.

 

W tym roku rozgrywana jest jubileuszowa, dziesiąta edycja Biegowego Grand Prix Radomia – Veroni Active Cup. Trzeci bieg cyklu rozegrany zostanie 15 września o godzinie 15.00. Współorganizatorem tej edycji biegu jest klub Platinium Fitness. Okazją do świętowania jest 5 rocznica działalności naszego Partnera - informuje Artur Błasiński.

 

Trasa trzeciej w tym sezonie imprezy Grand Prix wytyczona została alejkami Parku Leśniczówka. Bieg główny na dystansie 5 km wraz z Platynowym Biegiem Urodzinowym wystartuje o godz. 15.30. Tradycyjnie rozegrane zostaną biegi dla dzieci. Ich początek zaplanowano na godz. 15. Najlepsi w rywalizacji kobiet i mężczyzn mogą liczyć na upominki ufundowane przez licznych sponsorów. We wszystkich kategoriach dzieci przewidywane są atrakcyjne nagrody.

 

Zgłoszenia do wszystkich biegów przyjmowane będą w biurze zawodów, które mieścić będzie się na terenie Parku Leśniczówka na wysokości Szkoły Muzycznej. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 14:00. Dla uczestników rozgrywanych zawodów nie będzie  pobierana opłata startowa.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook