Strona główna » Siatkówka » Pierwszy wyjazd

Pierwszy wyjazd

2018-11-08 17:23:28


Pierwszy wyjazd

E.Leclerc Radomka na inaugurację sezonu w pięciu setach pokonała #VolleyWrocław 3:2. Tym razem przed zespołem z Radomia  druga kolejka LSK i pierwszy mecz wyjazdowy siatkarek.


W piątek 9 listopada Radomka zagra na wyjeździe w Ostrowcu. KSZO Ostrowiec to drużyna, z którą zespół z Radomia grał już kilka razy w minionym sezonie.  Ostrowieckie KSZO dokonało wybitnego osiągnięcia w sezonie 2013/2014, wygrywając wszystkie mecze rundy zasadniczej oraz fazy play-off (łącznie 24 zwycięstwa z rzędu) i zespół awansował wtedy do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. W ubiegłym roku ostrowianki zajęły 9. miejsce w tabeli LSK, wygrywając 12 spotkań, a przegrywając 16.

 

Początek sezonu 2018/2019 zawodniczki KSZO rozpoczęły meczem wyjazdowym do Rzeszowa. Choć na początku spotkania przyjezdne dawały się we znaki Developers SkyRes Rzeszów, to ostatecznie gospodynie wygrały mecz 3:0 (30:28; 25:13; 25:18). W Ostrowcu radomianki czeka na pewno emocjonujący pojedynek. Tym bardziej, że gospodynie będą walczyć o pierwsze punkty w tym sezonie.

 

Rywalizacja z KSZO będzie ciekawa zapewne dla kapitan E.Leclerc Radomki, która w minionym sezonie reprezentowała barwy ostrowieckiej ekipy. Wcześniej występowała tam również Joanna Kapturska. – Od poniedziałku solidnie trenujemy i pracujemy nas naszą formą. Nie osiadamy na laurach po pierwszym zwycięstwie, bo to dopiero początek. Myślę, że jesteśmy zgranym zespołem i podczas każdego spotkania będziemy dawać z siebie wszystko i walczyć do końca – mówi Natalia Skrzypkowska.

 

(źródło: radomka.com.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook