Strona główna » Piłka Nożna » Szczególny mecz

Szczególny mecz

2018-11-09 14:19:37


Szczególny mecz

W sobotę bardzo ważny, niezwykle szczególny i wyjątkowo ciekawy mecz rozegra Broń. Na naszym stadionie podopieczni trenera Artura Kupca zmierzą się z Mazurem Ełk.

 

Będzie to ostatnie spotkanie ligowe w tym roku na naszym stadionie. Będzie to też jedyna okazja, aby wspólnie we własnym gronie świętować 100-lecie odzyskania niepodległości. Stadion na którym rozegramy mecz nieprzypadkowo nosi imię Marszałka Józefa Piłsudskiego - podkreśla serwis bronradom.pl. 


Mazur powstał tuż po wojnie, w 1946 roku. W ostatniej kolejce zespół z Ełku zremisował z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:2. Drużyna oparta jest przede wszystkim na młodych zawodnikach, ale nie brak w kadrze zawodników z przeszłością w wyższych ligach.  - Goście mają kilka atutów, ale nasz zespół ma swój plan. Tylko wygrana pozwoli drużynie odskoczyć na bezpieczną pozycję w tabeli - zapewnia portal klubu z Radomia. - Moi zawodnicy wiedzą, że do rozegrania jest jeszcze dwa spotkania w tej rundzie. Trzeba koniecznie zgarnąć punkty i na zimową przerwę udać się w miarę normalnych nastrojach - potwierdza Artur Kupiec. 

 

Cieszy na pewno fakt, że nikt nie pauzuje za kartki i poza wcześniej kontuzjowanymi, Przemkiem Nogajem i Emilem Możdżonkiem, wszyscy są do dyspozycji trenera.  Zespół miał sporo do poprawy pod ostatnim meczu. - W defensywie znowu stracone cztery gole, a z przodu mnóstwo wypracowanych okazji, ale gdzieś rozregulowały się celowniki. Wierzymy, że pod tym względem ten ostatni mecz w tym roku będzie dla nas bardzo udany - wyraża nadzieje bronradom.pl. 

 

Początek meczu na stadionie przy ul. Narutowicza 9 godz. 17.00, ale organizatorzy apelują do kibiców, aby stawili się licznie na tym pojedynku i przyszli kilka minut wcześniej. - Pojedynek będzie miał  swoją "niepodległościową" atmosferę wszak jest to okazja, abyśmy my również na naszym stadionie mogli symbolicznie świętować 100-lecie odzyskania niepodległości. Widzimy się o godz. 16.50! - zachęcają.

 

(źródło: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook