Strona gwna » Siatkówka » Obowiązkiem wygrana

Obowiązkiem wygrana

2019-01-11 16:10:12


Obowiązkiem wygrana

W niedzielę siatkarze Cerrad Czarnych Radom zagrają u siebie z Indykpolem AZS Olsztyn. Nastroje w drużynie są bojowe, a celem zwycięstwo za trzy punkty. 

W pierwszej rundzie w bezpośrednim pojedynku obu zespołów radomianie zdobyli komplet punktów. Taki wynik chcieliby powtórzyć również w niedzielę we własnej hali. - Olsztyn to drużyna, która ostatnie sezony miała bardzo dobre. Poprzednie rozgrywki zakończyła na czwartym miejscu. To zespół bardzo waleczny, doświadczony, w którym występują jeden z lepszych atakujących i punktujących, Jan Hadrava czy choćby bardzo doświadczony rozgrywający Paweł Woicki. Kolejne na pewno ciężkie spotkanie przed nami, ale spotkanie, w którym uważam, że jesteśmy faworytem i naszym obowiązkiem i celem będzie zwycięstwo - podkreśla Robert Prygiel, trener Cerradu Czarnych Radom.

 

W zespole z Olsztyna doszło w trakcie rozgrywek do zmiany na stanowisku szkoleniowca. Roberto Santilli przeniósł się do Jastrzębskiego Węgla, którego zastąpił Michał Gogol, który był wcześniej trenerem Stoczni Szczecin. - Zdajemy sobie sprawę, że po zmianie trenera dochodzi nowa mobilizacja. Słuchając wypowiedzi Michała Gogola, Indykpol AZS chce awansować do szóstki i Radom będzie miejscem, w którym te punkty chcą zacząć zdobywać. My w tej szóstce chcemy się z kolei utrzymać i naszym celem będzie zwycięstwo. Musimy się nastawić na ciężki mecz. Jeśli jednak wrócimy do tej siatkówki, którą prezentowaliśmy w pierwszej rundzie, choćby w Olsztynie, to jesteśmy w stanie zdobyć trzy punkty - dodaje Robert Prygiel.

 

Cerrad Czarni przystąpią do niedzielnego spotkania w pełnym składzie. Ważną informacją jest również to, że klub z Radomia zaangażował się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. - Wzorem lat ubiegłych włączamy się w pomoc. Podczas meczu z Indykpolem AZS Olsztyn będą prowadzone licytacje. Zachęcamy do hojności - zachęca Wojciech Stępień, prezes radomskiego klubu.

 

Początek zaplanowanego na 13 stycznia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu przy ulicy Narutowicza 9 meczu Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn o godzinie 14.45. Transmisja telewizyjna w Polsacie Sport.

 

(źródło: wksczarni.pl)

 

 

 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.3%
Zapasy 17.06%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook