Strona gwna » Siatkówka » Mają o co grać...

Mają o co grać...

2019-03-16 09:23:09


Mają o co grać...

E.Leclerc Radomka Radom w ostatnim meczu fazy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet zmierzy się z Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz. Podopieczne trenera Jacka Skroka zagrają przed własną publicznością w niedzielę.

 

Potyczka w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza nie będzie miała większego znaczenia na układu tabeli. Trener drużyny z Radomia nie zamierza jednak pojedynku traktować ulgowo. - Gramy u siebie, do tego będzie transmisja telewizyjna. Mamy o co grać. Musimy podejść do tego pojedynku maksymalnie skoncentrowani. Chcemy zaprezentować się jak najlepiej, aby kibice wyszli z hali zadowoleni - zapewnia Jacek Skrok.

 

Niedzielny mecz kończy sezon zasadniczy, ale E.Leclerc Radomka Radom w rundzie play off czeka jeszcze potyczka o miejsca 7-8. Rywalizacja toczyć się będzie do dwóch zwycięstw. - Oczywiście, że chcielibyśmy być w tej górnej połówce tabeli. Mamy jednak przed sobą mecze o siódme miejsce. Dla beniaminka w pierwszym roku zajęcie tej pozycji byłoby dobrym wynikiem. Nie rewelacyjnym, ale satysfakcjonującym. Mamy jeszcze o co grać w tych rozgrywkach - przypomina jeszcze raz Jacek Skrok.

 

W kadrze meczowej nie znajdą się środkowa Sonia Kubacka i przyjmująca Natalia Skrzypkowska. Obie narzekają na urazy. Dlatego spodziewać można się, że szansę gry otrzymają zawodniczki, które do tej pory rzadziej pojawiały się na parkiecie.  Początek niedzielnego spotkania E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz o godzinie 17.30. Mecz transmitowany będzie przez stację Polsat Sport.

  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.29%
Zapasy 17.06%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook